wybielanie.jpg

WYBIELANIE ZĘBÓW

Naturalne, białe zęby są niezaprzeczalnym atutem naszej urody, pomagają nam w osiągnięciu dobrego wrażenia. Współczesna stomatologia estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagających pacjentów, którzy pragną poprawy swego wyglądu i dla których uśmiech jest istotnym elementem własnego wizerunku.

5fefc20a03933d128f090a3565f17093.jpg

Metoda wybielania zębów dopasowana do indywidualnych potrzeb pacjenta

W klinice La Dentica zabieg wybielania zębów przeprowadzamy według odpowiednio dobranej metody zawsze dostosowanej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Wybielanie zębów w naszym gabinecie wykonujemy następującymi metodami:

  • Wykonywane w domu metodą nakładkową - jest to metoda nocnego wybielania nakładkowego.
    Proces wybielania trwa dwa tygodnie.
  • Profesjonalne wykonywane w gabinecie z użyciem światła - jest to szybka i bezpieczna metoda.
    Oczekiwany efekt jest widoczny natychmiast po zakończeniu zabiegu. Na początku osłania się dziąsła pacjenta. Na zęby nakłada się żel wybielający, który przez 40 minut naświetlany jest tzw. zimnym światłem. Technologia ta jest łagodna dla zębów.
  • Profesjonalne wykonywane w gabinecie bez aktywacji światła - metoda ta polega na zastosowaniu żelu o wysokim stężeniu bez udziału światła jako aktywatora. Zęby odizolowuje się od tkanek miękkich. Następnie nakłada się warstwę żelu wybielającego. Po 10-15 minutach zostaje on usunięty. Istnieje możliwość ponownego nałożenia żelu, aby ostatecznie uzyskać kolor w pełni nas satysfakcjonujący. Ponieważ żel wybielający w tej metodzie jest preparatem o bardzo wysokim stężeniu, zabieg wykonywany jest pod ścisłą kontrolą lekarza stomatologa, monitorującego bezpieczny i prawidłowy przebieg wybielania.
Umów się na wizytę! Zadzwoń do nas!